• Dostawa

  1.     Realizacja zamówienia
  2. Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
  3.   Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem następujących dostawców; InPost, DHL, DPD i poprzez odbiór własny. Koszt dostawy pokrywa kupujący w momencie zakupu lub przy odbiorze osobistym paczki. Informacja o koszcie dostawy będzie dostępna w zakładce “koszyk”.
  4.     Termin realizacji dostawy na terenie Polski wynosi do 7 (siedem) dni roboczych licząc od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności, z zastrzeżeniem sytuacji, w której przy odbiorze osobistym Klient uiszcza cenę przy pobraniu.
  5.     Termin dostawy określony w powyższym punkcie może zostać niezachowany w przypadku wystąpienia po nadaniu przesyłki do przewozu okoliczności wywołanych winą przewoźnika, winą Klienta albo o charakterze siły wyższej.
  6.     W przypadku nieobecności Klienta lub osoby upoważnionej do odbioru towaru w miejscu wydania przesyłki, w czasie pierwszej podjętej przez przewoźnika próby doręczenia towaru, termin dostarczenia towaru uważa się zachowany, w przypadku awizowania przez przewoźnika przesyłki.
  7. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail.
  8.     W przypadku stwierdzenia przez Kupującego uszkodzenia przesyłki, zaleca się sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera oraz niezwłoczne poinformowanie o tym PD Poland sp. z o.o.
  9.     Wymiana zakupionego towaru jest możliwa wyłącznie poprzez skorzystanie z procedury odstąpienia od umowy jak w dziale V. poniżej i złożenia oraz opłacenia nowego, niezależnego zamówienia.

      Ceny zawierają 23% podatku VAT