ZESTAW 4 PD POWER BANDS to zestaw 4 gum treningowych o wysokiej elastyczności. 
Wykonanie z mieszanki gumy i lateksu pozwala na zachowanie komfortu użytkowania, jak i wytrzymałości produktu na długi czas. 

Wiele możliwości zastosowania – gumy PD stosuje się w treningu siłowym, funkcjonalnym, motorycznym oraz szczególnie w celach rehabilitacyjnych. Dzięki możliwości wykonywania różnorodnych ćwiczeń, mogą być używane do wzmacniania różnych grup mięśniowych oraz rozwijania elastyczności. 
Podczas korzystania z gum treningowych aktywowane są także mięśnie stabilizujące, co pomaga w rozwijaniu równowagi, koordynacji i kontroli ruchu. 

Niewielki rozmiar i ciężar gum sprawia, że można je zabrać ze sobą wszędzie i wykonywać ćwiczenia w dowolnym miejscu i czasie, np. w domu, na świeżym powietrzu, a nawet w podróży.

4 stopnie intensywności – PD Power Bands są dostępne w 4 różnych poziomach oporu i grubości w zależności od potrzeby zastosowania. W zestawie znajdziecie:
- kolor żółty 6mm,
- kolor czerwony 13mm,
- kolor czarny 22mm,
- kolor fioletowy 32mm.
Każda guma jest długości 110cm.

Podsumowując, PD Power Bands to uniwersalne i praktyczne narzędzia, które pozwolą wykonać wiele różnorodnych ćwiczeń, są łatwe w użyciu i lekkie w transporcie. Sprawdzą się idealnie dla kogoś, kto szuka wszechstronnego sprzętu w niskiej cenie.