• FITNESS NA NOWO SZKOLENIE WARSZAWA DATA: 10-11.08.2024

Symbol: FN2

FITNESS NA NOWO WARSZAWA DATA: 10-11.08.2024

1100.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost Darmowa dostawa 0
Paczkomaty InPost 14
Europe delivery 85
UK Dostawa kurier 120
Norwegia dostawa 240
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 724756787

Zostaw telefon

Szkolenie FITNESS na nowo przeznaczone jest dla wszystkich związanych z branżą Health & Fitness i nie tylko. Szczególnie dla osób mających aspiracje do prowadzenia zajęć na sali fitness na najwyższym poziomie. 

Nasze szkolenie będzie także idealnym dopełnieniem wiedzy trenera personalnego, dając mu perfekcyjne narzędzia do prowadzenia treningów w grupie w poukładany, charyzmatyczny i profesjonalny sposób.

Zauważając ogromny spadek poziomu prowadzenia jak i wiedzy dzisiejszych instruktorów zajęć fitness, wychodzimy na przeciw tym problemom, dając Wam możliwość zatrzymania tej tendencji i podniesienia standardu treningów grupowych.

Bezpodstawnie przyjęło się, że instruktor fitness otrzymuje niższy przychód od trenera personalnego za godzinę pracy. Zapominamy jednak, że instruktor freelancer wypełniając salę uczestnikami po brzegi, ma ogromny potencjał uzyskania pożądanej gratyfikacji za swoją pracę, nie musząc już wybierać między treningiem personalnym a pracą z grupą.

Gwarantujemy Ci najwyższy poziom szkolenia, po którym już nie będziesz wątpić w swe umiejętności i kompetencje prowadzenia zajęć fitness, a uczestnicy będą się dobijać do Ciebie drzwiami i oknami. 

 

Data: 10-11.08.2024

Czas trwania: 8 godzin zegarowych dziennie

Miejsce: TBA 

Prowadzący : Karolina Gaczyńska

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat numerowany wraz z 16 punktami CPD REPs

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

Dzień 1 / 8h

1. Instruktor fitness – charakterystyka dobrego instruktora, który przyciąga ludzi na salę.

Poznasz cechy osobowości, techniki pracy oraz zasady prowadzenia zajęć, które sprawią, że Twoje zajęcia będą oblegane. /1h

2. Zajęcia fitness – Pokażemy Ci, jakie rodzaje zajęć grupowych, znajdują się w większości klubów fitness, jakie są zasady ich prowadzenia i jak możesz wprowadzić je w swój warsztat pracy, czując się w nich pewnie i mając gotowy schemat działania.

 Dowiesz się jak ważna w treningu fitness jest praca z muzyką, nauczymy Cię z niej korzystać w umiejętny sposób. /2h

3. Warsztat – praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Pomysły, modyfikacje, urozmaicenia w prowadzeniu najpopularniejszych zajęć : ABT, Trening obwodowy, HIIT. /5h

 

Dzień 2 / 8h

4. Warsztat – Baza ćwiczeń, dzięki której będziesz mógł stworzyć swoje zajęcia przez kolejne miesiące. Pomysły na ciekawe i urozmaicone rozgrzewki. Zajęcia wzmacniające w choreografii. /2h

5. Zajęcia choreograficzne – STEP. Podstawowe kroki, praca z muzyką, choreografie na zajęcia z grupą podstawową, zarówno dla układów tanecznych jak i funkcjonalnych. /6h

SZCZEGOŁY

Wszelkie informacje w sprawie zapisów pod adresem e - mail

kursy@pdpoland.com

Lub pod nr telefonu 724 756 787 (pn - pt w godzinach 10.00-18.00)

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

O ZAPISIE NA KURS DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Czas trwania dnia szkoleniowego to 8 godzin zegarowych

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci